GPS monitoring pojazdów i obiektów - ATK GPS
Logowanie

GPS monitoring pojazdów i obiektów

Satelitarny monitoring pojazdów

Urządzenie nawigujące GPS umożliwia szybkie i łatwe monitorowanie położenia pojazdu lub innego obiektu w czasie rzeczywistym, rejestrowanie godzin pracy kierowcy, przebiegu trasy i zużytego paliwa, uwzględniając tankowania i spuszczanie paliwa, oraz pozwala zaoszczędzić koszty utrzymania floty.

 

Jak działa urządzenie nawigujące?

Urządzenie nawigujące GPS  odczytuje dane ze wszystkich podłączonych czujników i przekazuje je do systemu monitoringu z podaniem lokalizacji, co pozwala monitorować wszystkie możliwe parametry pojazdu w odniesieniu do lokalizacji i czasu, a także posługiwać się tymi informacjami w czasie rzeczywistym.

Urządzenie nawigujące GPS może być używane do szybkiego monitorowania ruchu kolejowego, wodnego, lotniczego, drogowego i innych rodzajów transportu, do kontroli ruchu, trybu pracy pojazdów specjalnych, budowlanych i rolniczych, do monitorowania lokalizacji ludzi, zwierząt, kontroli sportowych wydarzeń.

Zastosowanie systemu monitoringu satelitarnego pozwala:

  • Posiadać informacje o położeniu i ruchu monitorowanych obiektów
  • Wysyłać zdjęcia i filmy, takie jak zdjęcia dokumentów lub wystawy produktów
  • Udostępnianie lokalizacji ładunku z dostawcą, lub kuriera z klientem
  • Wysyłanie sygnałów SOS
  • Zdalne monitorowanie sprzętu, pracowników

Wszystkie modele oferowane na tej stronie pozwalają na monitorowanie lokalizacji w czasie rzeczywistym i wyznaczanie trasy. Niektóre urządzenia posiadają przycisk alarmowy umożliwiający szybkie wysłanie sygnału SOS.

Rodzaje dodatkowego wyposażenia:

Zostaw nam swoje dane, jeśli chcesz otrzymywać więcej informacji
Nazwa*
E-mail*
Telefon*
Twoja firma
Wiadomość*